Školení bezpečnosti práce - Extéria

16. září 2015 v 14:10
Provedeme zpracování, vedení a aktualizaci dokumentaci BOZP, trvalé udržování dokumentace v BOZP, periodické kontroly stavu BOZP v objektu, odborná pomoc v oblasti pracovních úrazů, odborná pomoc na pracovištích, dohlížení na dodržování právních předpisů. Firma Extéria Vám zpravuje kompletní dokumentaci na BOZP a PO pro soukromé firmy, zdravotnictví, státní správu, školství nebo OSVČ.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Truhlářství Praha Truhlářství Praha | 20. února 2016 v 16:26 | Reagovat

Četl jsem nějaké recenze na EXTÉRIA, ale nějak mi nedávala smysl. Vyzkoušel jsem spolupráci a přijela k nám technička, prošla celou dílnu, vysvětlila co musíme vše mít jak z bezpečnosti tak i z požárky a hlavně poradila co stím uděláme. Udělal školení, které jsem za 23 let v  podnikání nezažil bylo profesionální a hlavně nebyla nuda. Nejvíce mne zaujali úrazy a kvízy. Za mě mohu doporučit super cena a fakt skvělej přístup techničky.

2 Pekařství Opava Pekařství Opava | 23. února 2016 v 20:19 | Reagovat

Rád bych přispěl recenzi na EXTÉRIA, s kterou jsem uzavřel smlouvu na bezpečnost a požární ochranu. Zdalo se mi to hodně výhodné mít obě věci u jedné firmy za tak malou cenu, i když se mi to jevilo divné. Ale když přijel jejich techni a vše mi vysvětlil prošel celou pekárnu a mrkl se na dokumenty, které jsem měl vysvětlil mi lajcky co potřebuji a že mi vše dají do kupy a kdyby mi přišla kontrola nic navíc platit nebudu a zastoupí mě. A opravdu to tak bylo musím poděkovat technikovi za jeho kvalitní a odbornou praci a zastoupení při kontrole inspektorátu. Díky moc.

3 Elklinik, s.r.o. Elklinik, s.r.o. | 6. dubna 2016 v 13:39 | Reagovat

Zkušenost s EXTÉRIA je jen pozitivní. I když na začátku jsem tomu moc nevěřila, když mi to pan vysvětloval co vše pro naší firmu zajistí. Ale nakonec jsem kývla a podepsala smlouvu. Až při školení které u nás proběhlo a musím říct, že s takovým jsem se ještě nesetkala. Vysoce profesionální, odborné s příklady z praxe, kvízy díky kterým se zapojili všichni zaměstnanci. Děkuji technikovi za profesionální a odborný přístup.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama